O firmie

Home O nas

O firmie Dival

Firmę Dival stanowi zespół doświadczonych nurków i kierowników prac podwodnych, oraz inżynierów z odpowiednimi uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem.

Właściciel firmy mgr inż. Łukasz Gienieczko, ukończył Projektowanie Statków Specjalnych i Obiektów Oceanotechnicznych , na wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Prace podwodne wykonuje od 2015 r. Doświadczenie zdobywał pracując na wielu projektach hydrotechnicznych w Polsce i za granicą.

 

Oferujemy szeroki zakres usług:

  • naprawy i inspekcje podwodnej części jednostek pływających,
  • oceny stanu technicznego budowli hydrotechnicznych,
  • spawanie i cięcie podwodne,
  • wiercenie i cięcie betonu technika diamentową,
  • iniekcje uszczelniające konstrukcje hydrotechniczne,
  • inspekcje pojazdem rov,
  • inwentaryzacje wykonanych prac podwodnych,
  • nadzór inwestorski i projektowy nad prowadzonymi pracami podwodnymi.

Poznaj nas

Zaawansowany sprzęt to jedno, a nasza certyfikowana jakość to drugie – w firmie Dival łączymy te dwie kluczowe cechy, by dostarczyć najwyższej klasy prace podwodne. Nasz sprzęt to nowoczesne narzędzia, które umożliwiają nam skuteczne wykonywanie różnorodnych zadań pod wodą.

Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodny z normą ISO 45001 to podstawa naszego podejścia do działalności. Dbamy nie tylko o efektywność naszych prac, ale przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów.

Nasza firma posiada wszystkie wymagane uprawnienia i zezwolenia do wykonywania prac podwodnych na terenie Polski. Niezależnie od lokalizacji, możesz liczyć na naszą ekspertyzę i profesjonalizm.

Nasza gotowość do działania nie zna ograniczeń czasowych. Pracujemy dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie pilnej potrzeby jesteśmy gotowi szybko zareagować, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy wiedzą, jak zapewnić skuteczność i jakość. Działamy efektywnie i terminowo, zawsze stawiając Twoje potrzeby na pierwszym miejscu.

Jeśli potrzebujesz kompleksowych usług podwodnych, Dival to partner, na którym możesz polegać. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy, by osiągnąć najlepsze rezultaty w dziedzinie prac podwodnych.

Szukasz wykonawcy dla Twojego podwodnego projektu?
Napisz do nas, zadzwoń lub umów się na spotkanie. Pracujemy 24/7 i staramy się odpowiadać na wszystkie wiadomości tak szybko jak się da.

Zespół

Firmę Dival tworzą ludzie i to im zawdzięczamy nasze wszystkie sukcesy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ekipą.

prace podwodne